AGRO-TOM Producent Maszyn Rolniczych
Facebook YouTube instagram
15 LAT NA RYNKUPobierz katalog

Nowości – Polagra Premiery

19-01-2020

Agregat Talerzowy – ATH PREMIUM Hydraulicznie Składany

Agregat Talerzowy ATH PREMIUM jest przeznaczony do wykonywania podorywek pól po zbiorach płodów rolnych, do uprawy i doprawiania roli ? wszystkich typów gleb. Rozstaw między rzędami talerzy wynosi 95 cm. Montowane talerze posiadają średnicę 560 lub 610 mm, pracują na piastach bezobsługowych ,grządziel pracuje na zabezpieczeniu gumowym.Boczne ekrany zostały zastąpione przez kroje talerzowe. Rama maszyny opiera się na wale doprawiającym, który jest zamontowany na sztywno. Aby zmienić głębokość pracy hydraulicznie opuszczamy lub podnosimy sekcję roboczą. Przed sekcją roboczą, może być dodatkowo zamontowany wał nożowy lub włóka hydrauliczna.

Nowością jest wózek transportowy, który podczas pracy jest centralnie umieszczony nad maszyną. W celu bezpieczeństwa w czasie transportu rama posiada hydrauliczne zabezpieczenie przed otwarciem.

Maszyna występuje w wersji zawieszanej oraz pól zawieszanej.

Maszyna występuje w szerokościach 4 m; 4,5 m; 5 m; 6 m. W zależności od szerokości roboczej do współpracy z agregatem ATH są wymagane ciągniki o mocy od 120 KM do 250 KM
W wyposażenie dodatkowym mamy do dyspozycji; wózek transportowy z błotnikami i oświetleniem, przednie koła stabilizująco ? kopiujące, zgrzebło wyrównujące, siewniki do wysiewu poplonów, różne wały doprawiające takie jak: dyskowy fi 600, gumowy, packer, croskill, rurrowy, strunowy fi 500,ceownikowy, daszkowy, wał rurowy o średnicy 600 mm lub wały tandem.

Agregat orkowo-podorywkowy APH PREMIUM

Maszyna służy do podorywek oraz głębszej uprawy bezorkowej. Podorywki wykonujemy do 15 cm z bocznymi podcinaczami, natomiast głęboką uprawę, maksymalnie do 30 cm wykonujemy po zdjęciu podcinaczy.

W maszynie są możliwe do wyboru systemy mieszania gleby z zabezpieczeniem sprężynowym lub kołkowym. Talerze niwelujace za redlicami mocowane są na amortyzatorach gumowych. Klient ma do wyboru trzy typy elementów roboczych.

APH Premium jest dostępny w wersji zawieszanej i półzawieszanej.

Szerokości robocze to 3,6 [m], 4,2 [m] i 5,4 [m].

W wyposażeniu opcjonalnym są dostępne dłuta napawane z węglikiem spiekanym, przednie koła podporowe oraz różne wały doprawiające takie jak miedzy innymi wał daszkowy, ceownikowy, dyskowy, rurowy i gumowy oraz wał tandem ceownik.

Zestaw uprawow-siewny ATSN został zmodernizowany.

W maszynie zastosowano intuicyjny system sterowania za pomocą aplikacji mobilnej .
Zmieniona została liczba redlic wysiewajacych – zamontowane są w maszynie 24 sztuki oraz wprowadzono nowy typ zagraniczny.

Maszyna zyskała również nowy design.