AGRO-TOM Producent Maszyn Rolniczych
Facebook YouTube instagram
15 LAT NA RYNKUPobierz katalog

Zestaw uprawowo-siewny UPSN

Zestaw uprawowo-siewny UPSN

Siewnik nadbudowany występuje w szerokościach: 2,5 m  3 m  4 m.

Sekcja uprawowa siewnika składa się z agregatu uprawowego wyposażonego w przedni wał doprawiający, dwóch lub trzech rzędów sprężyn oraz tylnego wału doprawiającego, który można wybrać z gamy wałów naszej marki.

Zestawem można z powodzeniem wysiewać zboża oraz rośliny o małych nasionach. Do napędzania układu wysiewającego służy przekładnia bezstopniowa biorąca napęd z koła ostrogowego. Siewnik w standardzie wyposażony jest w podest załadunkowy, znaczniki regulowane hydrauliczne, sito zbiornika, zgrzebło oraz oświetlenie. W standardzie mamy redlicę dwutalerzową z kołem dociskowo kopiującym. W wyposażeniu dodatkowym znajdziemy: nadstawkę skrzyni ładunkowej, ścieżki przedwschodowe elektryczne sterowane ręcznie,ścieżki przedwchodowe elektryczne sterowane komputerem, spulchniacze śladów i znaczniki przedwschodowe.

Dzięki nadbudowaniu siewnika bezpośrednio za agregat praca takim takim zestawem stała się znacznie prostsza i szybsza, ponieważ na uwrociach nie trzeba wyciągać siewnika nad agregat oraz zbiornik nasion jest zamontowany bliżej ciągnika i znacznie mniej obciąża układ hydrauliczny ciągnika.

MODELSN 2.5SN 3.0SN 4.0
SZEROKOŚĆ [M]2.53.04.0
WAGA [KG]190022003000
POJEMNOŚĆ [L]550700950
ZAPOTRZEBOWANIE MOCY [KM]110-130130-150150-200
REDLICARedlice talerzowe
LICZBA TALERZY202432
ŚREDNICA TALERZY [MM]460
WYPOSAŻENIE STANDARDPrzekładnia bezstopniowa, wskaźnik poziomu nasion, oświetlenie, podest załadunkowy, sito zbiornika, aparat do wysiewu drobnych nasion, redlica dwutalerzowa z kołem kopiującym

piasty bezobsługowe, boczne osłony, regulowane skrajne talerze, automatyczna belka zaczepowa, wały na piastach bezobsługowych
OPCJA DODATKOWADwa rzędy zęba SU lub talerze fi 460, Ścieżki technologiczne
załączane elektrycznie, Ścieżki technologiczne z komputerem, Ścieżki przedwschodowe, Nadstawka
WAŁY DOPRAWIAJĄCERurowy, płaskownikowy, pierścienowy, paker, crosskil, gumowy, dyskowy, ceownikowy