AGRO-TOM Producent Maszyn Rolniczych
Facebook YouTube instagram
15 LAT NA RYNKUPobierz katalog

Zestaw uprawowo-siewny UPSN

Zestaw uprawowo-siewny UPSN

Siewnik nadbudowany występuje w szerokościach: 2,5 m  3 m  4 m.

Sekcja uprawowa siewnika składa się z agregatu uprawowego wyposażonego w przedni wał doprawiający, dwóch lub trzech rzędów sprężyn oraz tylnego wału doprawiającego, który można wybrać z gamy wałów naszej marki.

Zestawem można z powodzeniem wysiewać zboża oraz rośliny o małych nasionach. Do napędzania układu wysiewającego służy przekładnia bezstopniowa biorąca napęd z koła ostrogowego. Siewnik w standardzie wyposażony jest w podest załadunkowy, znaczniki regulowane hydrauliczne, sito zbiornika, zgrzebło oraz oświetlenie. W standardzie mamy redlicę dwutalerzową z kołem dociskowo kopiującym. W wyposażeniu dodatkowym znajdziemy: nadstawkę skrzyni ładunkowej, ścieżki przedwschodowe elektryczne sterowane ręcznie,ścieżki przedwchodowe elektryczne sterowane komputerem, spulchniacze śladów i znaczniki przedwschodowe.

Dzięki nadbudowaniu siewnika bezpośrednio za agregat praca takim takim zestawem stała się znacznie prostsza i szybsza, ponieważ na uwrociach nie trzeba wyciągać siewnika nad agregat oraz zbiornik nasion jest zamontowany bliżej ciągnika i znacznie mniej obciąża układ hydrauliczny ciągnika.

ModelSN 2.5SN 3.0SN 4.0
Szerokość [m]2.53.04.0
Waga [kg]210025003200
Pojemność [l]550700950
Zapotrzebowanie mocy [KM]110-130130-150150-200
RedlicaRedlice talerzowe
Liczba talerzy [szt.]202432
Liczba zębów [szt.]243240
Wyposażenie standardPrzekładnia bezstopniowa, wskaźnik poziomu nasion, oświetlenie, podest załadunkowy, sito zbiornika, aparat do wysiewu drobnych nasion, redlica dwutalerzowa z kołem kopiującym

piasty bezobsługowe, boczne osłony, regulowane skrajne talerze, automatyczna belka zaczepowa, wały na piastach bezobsługowych, trzy rzędy zęba SU lub dwa rzędy talerzy 460 mm
Wyposażenie dodatkowaŚcieżki technologiczne
załączane elektrycznie, Ścieżki technologiczne z komputerem, Ścieżki przedwschodowe, Nadstawka
Wały Rurowy, płaskownikowy, pierścienowy, paker, crosskil, gumowy, dyskowy, ceownikowy
Uwaga! Podane wagi maszyn są orientacyjne, ulegają zmianie w zależności od wyboru wyposażenia.