AGRO-TOM Producent Maszyn Rolniczych
Facebook YouTube instagram
Producent Maszyny Rolniczej Roku 2017Pobierz katalog

Zestaw uprawowo-siewny SNP

Siewnik pneumatyczny SNP występuje w szerokościach 2,5 m; 3m; 4m.

Sekcja uprawowa siewnika nabudowanego składa się z agregatu talerzowego wyposażonego w talerze o średnicy 460 mm zamontowanych na pieście bezobsługowej oraz wału doprawiającego takiego jak rurowy, płaskownikowy, paker, gumowy, crosskill.

Można nim z powodzeniem wysiewać zboża oraz rośliny o małych nasionach np. rzepak. System wysiewający posiada dmuchawę napędzaną hydraulicznie, zbiornik o pojemności 700 l. Dmuchawa posiada wydatek 1300 m3/h Siewnik w standardzie jest wyposażony w podest załadunkowy, znaczniki regulowane hydraulicznie, sito zbiornika, zgrzebło oraz oświetlenie, redlicę dwu-talerzową z kołem dociskowo kopiującym. W wyposażeniu dodatkowym znajdziemy ścieżki technologiczne elektryczne sterowane komputerem, spulchniacze śladów i znaczniki przedwschodowe.

Dzięki nabudowaniu siewnika bezpośrednio na agregat praca takim zestawem stała się znacznie prostsza i szybsza ponieważ na uwrociach nie trzeba wciągać siewnika nad agregat oraz zbiornik nasion jest zamontowany bliżej ciągnika i znacznie mniej obciąża układ hydrauliczny ciągnika.

 

ModelSNP 2.5SNP 3.0SNP 4.0
Szerokość[m]2.53.04.0
Waga[kg]190022003000
Pojemność [l]700
Zapotrzebowanie mocny [KW]110-130130-150150/200
RedlicaRedlice talerzowe
Liczba talerzy202432
Średnica talerzy [mm]460
Wyposażenie standardPneumatyczny transport nasion, oświetlenie, podest załadunkowy, sito zbiornika, aparat do wysiewu drobnych nasion, redlica dwutalerzowa z kołem kopiującym, piasty bezobsługowe, boczne osłony, regulowane skrajnie talerze, automatyczna belka zaczepowa, znaczniki hydrauliczne, manometr , wały na piastach bezobsługowych
Wyposażenie dodatkowedwa rzędy SU lub talerze 460mm, komputer, Ścieżki technologiczne
załączane elektrycznie, Ścieżki technologiczne
z komputerem,Ścieżki przedwschodowe
Wały doprawiającerurowy, płaskownikowy, pierścieniowy, paker, corsskill, gumowy
Wydajność dmuchawydo 1300 m3/h

RODO

Szanowni Państwo.
Informujemy, że: administratorem Pana/Pani danych osobowych jest firma AGRO – TOM Tomasz Kaniewski z siedzibą Błonie 46 63-860 Pogorzela, firma powołała administratora bezpieczeństwa informacji w osobie Pana Tomasza Kaniewskiego , kontakt: sekretariat@agro-tom.eu dane osobowe są przetwarzane na podstawie wyrażonej przez Pana/Panią zgody w celu, który wynika ze skierowanej do nas korespondencji mailowej, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych mogą być firmy kurierskie, dane osobowe będą przetwarzane przez okres, który jest niezbędny do udzielenia odpowiedzi na skierowaną do nas korespondencję lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie, ma Pan/Pani prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, prawo do sprostowania danych, prawo żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, zgoda na przetwarzanie danych może być przez Pana/Panią wycofana w każdym momencie, ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do nawiązania kontaktu z firmą AGRO – TOM Tomasz Kaniewski