AGRO-TOM Producent Maszyn Rolniczych
Facebook YouTube instagram
15 LAT NA RYNKUPobierz katalog

Zestaw uprawowo-siewny ATSN RS

Zestaw uprawowo-siewny ATSN RS to konstrukcja ekonomiczna i nowoczesna, spełniająca wymogi najbardziej korzystnego siewu. ATSN RS to połączenie dwóch maszyn: agregatu uprawowego oraz siewnika, co przyczynia się do eliminacji dodatkowych przejazdów maszyn. Uprawa gleby oraz siew odbywa się za jednym przejazdem. Zestaw przeznaczony jest do uprawy gleby i wysiewu nasion zbóż, roślin motylkowych, traw. Może pracować na glebach lekkich, średnich i średniozwięzłych: na glebach o płaskiej powierzchni, niezakamienionych, o pochyłości stoku do 10°.  Agregat uprawowy charakteryzuje się prostą, uniwersalną konstrukcją. Wyposażony jest w talerzowy system uprawowy o średnicy 510/560 mm oraz wał oponowy, który wykorzystywany jest do zagęszczania gleby oraz transportu.  Siewnik wyposażony jest w redlice talerzowe, mogą pracować w trudniejszych warunkach polowych. Redlica talerzowa dodatkowo wyposażona jest w koło kopiujące, co wpływa lepszą konsolidację gleby. Redlice względem precyzji siewu przyczyniają się do konkurencyjności i zysku w gospodarstwie. Zestaw wyróżnia się precyzyjnym systemem dozowania i doprowadzania nasion, jak również równomiernym rozłożeniem ziarna. Zestaw uprawowo-siewny ATSN RS występuje w wersji półzawieszanej, dzięki temu maszyna jest bardziej wszechstronna i może współpracować z mniejszymi maszynami. Zestaw występuje 2 szerokościach: 3.0 m oraz 4.0 m.

MODELATSN RS 3.0ATSN RS 4.0
Szerokość [m]3.04.0
Liczba redlic talerzowych2432
Średnica talerzy [mm]300300
Waga [kg]35004100
Pojemność [l]700950
Zapotrzebowanie mocy [KM]110-130130-180
Redlicetalerzowe
Wyposażenie standardoweBoczne ekrany pływające, regulowane skrajne talerze, talerze na piastach bezobsługowych, talerze Ø510, oświetlenie, przekładania bezstopniowa, podest załadunkowy, sito zbiornika, aparat do wysiewu nasion drobnych, redlica dwutalerzowa z kołem kopiującym, wałek wysiewający dzielony, oświetlenie zbiornika (opcja z komputetem)
Wyposażenie dodatkoweTalerze Ø560, włóka hydrauliczna, talerze marki OFAS, łożysko SKF, nadstawka skrzyni, ścieżki przedwschodnie, ścieżki technologiczne
Wały doprawiające oponowy
Uwaga: podane wagi są orientacyjne! Ulegają zmianie w zależności od wyboru wyposażenia