AGRO-TOM Producent Maszyn Rolniczych
Facebook YouTube instagram
Producent Maszyny Rolniczej Roku 2017Pobierz katalog

Wał dogniatający

Wały Dogniatające

Firma Agro-Tom  posiada w swojej wały dogniatające. Jak sama nazwa wskazuje maszyna służy do wałowania pół uprawnych oraz łąk.

Jest to bardzo ważny zabieg agrotechniczny, który wpływa na doprawienie gleby oraz podczas suchej wiosny znacząco poprawia podsiąkanie gleby oraz zatrzymuje wilgoć co wpływa na lepsze wschody roślin.

Wały dogniatające produkcji Agro-Tom składają się z wałów cambridge o średnicy pierścieni 600/620 mm.

Maszyna może być opcjonalnie wyposażona w hydraulicznie regulowaną włókę. Całość jest składana hydraulicznie i porusza się na wózku transportowym. Maszyna posiada zaczep oczkowy, który na życzenie klienta, może być wymieniony na zaczep kulowy. W standardzie mamy hamulce pneumatyczne.

Wały posiewne Agro-Tom występują w szerokości 5m; 6m; 7m; 8m.

Szczegółowe informacje o wałach można uzyskać w firmie Agro-Tom w Pogorzeli lub u Autoryzowanych Dilerów marki Agro-Tom.

 

Model5.06.07.08.0
Szerokość [m]5.06.07.08.0
Waga [kg]2930342039104400
Zapotrzebowanie mocy [KM]80-10090-110110-125125-140
Wały doprawiającewał cambrige, wał cosskil
Średnica pierścienia cambrige: 440/450 lub 480/490 lub 505/530, crosskil :500
Wyposażenie standardowepodpora nośna, oświetlenie, wały na piastach bezobsługowych, zaczep kulowy/oczkowy, hamulce pneumatyczne lub hydrauliczne
Wyposażenie dodatkowewłóka hydrauliczna

RODO

Szanowni Państwo.
Informujemy, że: administratorem Pana/Pani danych osobowych jest firma AGRO – TOM Tomasz Kaniewski z siedzibą Błonie 46 63-860 Pogorzela, firma powołała administratora bezpieczeństwa informacji w osobie Pana Tomasza Kaniewskiego , kontakt: sekretariat@agro-tom.eu dane osobowe są przetwarzane na podstawie wyrażonej przez Pana/Panią zgody w celu, który wynika ze skierowanej do nas korespondencji mailowej, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych mogą być firmy kurierskie, dane osobowe będą przetwarzane przez okres, który jest niezbędny do udzielenia odpowiedzi na skierowaną do nas korespondencję lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie, ma Pan/Pani prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, prawo do sprostowania danych, prawo żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, zgoda na przetwarzanie danych może być przez Pana/Panią wycofana w każdym momencie, ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do nawiązania kontaktu z firmą AGRO – TOM Tomasz Kaniewski