AGRO-TOM Producent Maszyn Rolniczych
Facebook YouTube instagram
Producent Maszyny Rolniczej Roku 2017Pobierz katalog

Siewnik talerzowy PST

Siewnik PST

Siewnik mechaniczny PST. Siewnikiem można z powodzeniem wysiewać pszenicę, pszenżyto, owies, jęczmień, rzepak, trawy, lucernę oraz inne rośliny uprawne. Siewnik może pracować solo lub w połączeniu z agregatem uprawowo-siewnym, agregatem talerzowym, broną wirnikową lub wahadłową. Wysiew siewnika mechanicznego jest napędzany z koła podporowego za pośrednictwem przekładni bezstopniowej.

Maszyna występuje w różnych szerokościach roboczych. Dokładnie w 3 szerokościach roboczych: 2,5 m; 3m oraz 4m. Model PS ma dwa typy. Typ PSR jest wyposażony w tradycyjną redlicę stopkową. Typ PST posiada redlicę dwutalerzową z kołem dociskowo – kopiującym. Każdy siewnik PS posiada w wyposażeniu standardowym znaczniki hydraulicznie regulowane, zgarniacz, podest załadunkowy, oświetlenie, nakładki na koła wysiewające do wysiewu drobnych nasion, belkę zaczepową.

W wyposażeniu dodatkowym są ścieżki technologiczne. Są załączane elektrycznie, mogą być sterowane ręcznie lub za pomocą komputera. Inne opcje dodatkowe to: nadstawka skrzyni ładunkowej, spulchniacze śladów ciągnika.

 

ModelPS 2.5PS 3.0PS 4.0
Szerokość2,534
Pojemność [l ]450550700
Waga z redlicą stopkową500600800
Waga z redlica talerzową6508001050
Zapotrzebowanie mocy30-5050-7070-100
Wyposażenie standardPrzekładnia bezstopniowa - , podest załadunkowy, ścieżki technologiczne, podest załadunkowy, redlice stopkowe, sito zbiornika, aparaty do wysiewu zbóż i nasion drobnych
Wyposażenie opcjonalneRedlice talerzowe, zespół dociskowo – kopiujący,Ścieżki technologiczne
załączane elektrycznie, Ścieżki technologiczne z komputerem, Ścieżki przedwschodowe, Nadstawka
Typy siewnika ze względu na rodzaj redlicyPSR – redlica stopkowa
PST – redlica dwutalerzowa z kołem dociskowo kopiującym
UwagaKomputer występuje tylko w wersji ze znacznikami.
Redlice talerzowe za kołami w wersji PSR.

RODO

Szanowni Państwo.
Informujemy, że: administratorem Pana/Pani danych osobowych jest firma AGRO – TOM Tomasz Kaniewski z siedzibą Błonie 46 63-860 Pogorzela, firma powołała administratora bezpieczeństwa informacji w osobie Pana Tomasza Kaniewskiego , kontakt: sekretariat@agro-tom.eu dane osobowe są przetwarzane na podstawie wyrażonej przez Pana/Panią zgody w celu, który wynika ze skierowanej do nas korespondencji mailowej, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych mogą być firmy kurierskie, dane osobowe będą przetwarzane przez okres, który jest niezbędny do udzielenia odpowiedzi na skierowaną do nas korespondencję lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie, ma Pan/Pani prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, prawo do sprostowania danych, prawo żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, zgoda na przetwarzanie danych może być przez Pana/Panią wycofana w każdym momencie, ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do nawiązania kontaktu z firmą AGRO – TOM Tomasz Kaniewski