AGRO-TOM Producent Maszyn Rolniczych
Facebook YouTube instagram
Producent Maszyny Rolniczej Roku 2017Pobierz katalog

Zestaw uprawowo- siewny SN

Zestaw uprawowo-siewny SN

Siewnik nabudowany  występuje w szerokościach 2,5 m; 3m; 4m.

Sekcja uprawowa siewnika nabudowanego może składać się z agregatu talerzowego wyposażonego w talerzy o średnicy 460 mm zamontowanych na pieście bezobsługowej oraz wału doprawiającego takiego jak rurowy, płaskownikowy, paker, gumowy, cross kil. Drugą opcją sekcji uprawowej w siewniku nabudowanym jest agregat uprawowy składający się z przedniego wału doprawiającego, dwóch rzędów sprężyn oraz tylnego wału doprawiającego, który można wybrać np. rurowy, płaskownikowy, pierścieniowy, gumowy, paker, crosskil.

Można nim z powodzeniem wysiewać zboża oraz rośliny o małych nasionach np. rzepak. Do napędzania układu wysiewającego służy przekładnia bezstopniowa biorąca napęd z koła ostrogowego. Siewnik w standardzie jest wyposażony w podest załadunkowy, znaczniki regulowane hydraulicznie, sito zbiornika, zgrzebło oraz oświetlenie. W standardzie mamy redlicę dwu-talerzową z kołem dociskowo kopiującym. W wyposażeniu dodatkowym znajdziemy: nadstawę skrzyni ładunkowej, ścieżki przedwschodowe elektryczne sterowane ręcznie, ścieżki przedwschodowe elektryczne sterowane komputerem, spulchniacze śladów i znaczniki przedwschodowe.

Dzięki nabudowaniu siewnika bezpośrednio na agregat praca takim zestawem stała się znacznie prostsza i szybsza ponieważ na uwrociach nie trzeba wciągać siewnika nad agregat oraz zbiornik nasion jest zamontowany bliżej ciągnika i znacznie mniej obciąża układ hydrauliczny ciągnika.

https://www.youtube.com/watch?v=HsAKsJjp7BA

 

MODELATSN 2.5ATSN 3.0ATSN 4.0
SZEROKOŚĆ [M]2.53.04.0
WAGA [KG]190022003000
POJEMNOŚĆ [L]450550700
ZAPOTRZEBOWANIE MOCY [KM]110-130130-150150-200
REDLICARedlice talerzowe
LICZBA TALERZY202432
ŚREDNICA TALERZY [MM]460
WYPOSAŻENIE STANDARDPrzekładnia bezstopniowa, wskaźnik poziomu nasion, oświetlenie, podest załadunkowy, sito zbiornika, aparat do wysiewu drobnych nasion, redlica dwutalerzowa z kołem kopiującym

piasty bezobsługowe, boczne osłony, regulowane skrajne talerze, automatyczna belka zaczepowa, wały na piastach bezobsługowych
OPCJA DODATKOWADwa rzędy zęba SU lub talerze fi 460, Ścieżki technologiczne
załączane elektrycznie, Ścieżki technologiczne z komputerem, Ścieżki przedwschodowe, Nadstawka
WAŁY DOPRAWIAJĄCERurowy, płaskownikowy, pierścienowy, paker, crosskil, gumowy, dyskowy, ceownikowy