AGRO-TOM Producent Maszyn Rolniczych
Facebook YouTube instagram
15 LAT NA RYNKUPobierz katalog

Zestaw uprawowo- siewny ATSN

Zestaw uprawowo-siewny SN

Siewnik nabudowany  występuje w szerokościach 2,5 m; 3m; 4m.

Sekcja uprawowa siewnika nabudowanego może składać się z agregatu talerzowego wyposażonego w talerzy o średnicy 460 mm zamontowanych na piaście bezobsługowej oraz wału doprawiającego takiego jak rurowy, płaskownikowy, paker, gumowy, crosskill.

Można nim z powodzeniem wysiewać zboża oraz rośliny o małych nasionach np. rzepak. Do napędzania układu wysiewającego służy przekładnia bezstopniowa biorąca napęd z koła ostrogowego. Siewnik w standardzie jest wyposażony w podest załadunkowy, znaczniki regulowane hydraulicznie, sito zbiornika, zgrzebło oraz oświetlenie. W standardzie mamy redlicę dwu-talerzową z kołem dociskowo kopiującym. W wyposażeniu dodatkowym znajdziemy: nadstawę skrzyni ładunkowej, ścieżki przed wschodowe elektryczne sterowane ręcznie, ścieżki przed wschodowe elektryczne sterowane komputerem, spulchniacze śladów i znaczniki przed wschodowe.

Dzięki nabudowaniu siewnika bezpośrednio na agregat praca takim zestawem stała się znacznie prostsza i szybsza ponieważ na uwrociach nie trzeba wciągać siewnika nad agregat oraz zbiornik nasion jest zamontowany bliżej ciągnika i znacznie mniej obciąża układ hydrauliczny ciągnika.

 

 

ModelSN 2.5SN 3.0SN 4.0
Szerokość [m]2.53.04.0
Waga [kg]210025003200
Pojemność [l]550700950
Zapotrzebowanie mocy [KM]110-130130-150150-200
RedlicaRedlice talerzowe
Liczba talerzy [szt.]202432
Liczba zębów [szt.]243240
Wyposażenie standardPrzekładnia bezstopniowa, wskaźnik poziomu nasion, oświetlenie, podest załadunkowy, sito zbiornika, aparat do wysiewu drobnych nasion, redlica dwutalerzowa z kołem kopiującym

piasty bezobsługowe, boczne osłony, regulowane skrajne talerze, automatyczna belka zaczepowa, wały na piastach bezobsługowych, trzy rzędy zęba SU lub dwa rzędy talerzy 460 mm
Wyposażenie dodatkowaŚcieżki technologiczne
załączane elektrycznie, Ścieżki technologiczne z komputerem, Ścieżki przedwschodowe, Nadstawka
Wały Rurowy, płaskownikowy, pierścienowy, paker, crosskil, gumowy, dyskowy, ceownikowy
Uwaga! Podane wagi maszyn są orientacyjne, ulegają zmianie w zależności od wyboru wyposażenia.