AGRO-TOM Producent Maszyn Rolniczych
Facebook YouTube instagram
Producent Maszyny Rolniczej Roku 2017Pobierz katalog

Pług DSL

Pług DSL

Pług DSL z uwagi na swoją lekką konstrukcję dedykowany jest dla ciągników o mniejszej mocy – w przedziale mocy 70-130 KM.

Wyposażony jest w korpusy płużne, odkładnice pełne cylindroidalne przeznaczone dla wszystkich rodzai gleb dającej spulchnienie w postaci gruzełkowatej.

Elementy robocze posiadają możliwość regulacji szerokości.

Pozwala to na optymalne dobranie odpowiedniej szerokości do głębokości wykonywanej orki.

Wszystkie elementy robocze wykonane są z stali borowej hartowanej.

Pług bardzo dobrze sprawdza się podczas wykonywania każdego rodzaju orki. Bardzo dobrze przykrywa resztki na polu oraz nawozy naturalne.

W wyposażeniu standardowym jest koło podporowe, kompletna odkładnia z dłutem, lemieszem i ścinaczem listwowym. Ustawianie szerokości pierwszej skiby odbywa się przez prowadnicę szynową.

Dodatkowo pług można wyposażyć w: siłownik liniowania obrotu, krój talerzowy, oświetlenie.

 

ModelDSL 3DSL 4
Liczba Korpusów34
Waga z zabezpieczeniem kołkowym [kg]9501100
Prześwit pod ramą [cm]72
Odstęp między korpusami [cm]80
Szerokość orki [cm]84-120110-160
Zapotrzebowanie mocy [KM]80-120110-140
Zabezpieczenie Kołkowe - Model DSL K
Hydrauliczne- Model DSL H
Szerokość skiby [cm]35,40,45
Wyposażenie standardoweAutomatyczna belka zaczepowa
Wyposażenie dodatkoweKoło podporowe, krój talerzowy, oświetlenie , siłownik liniowania obrotu

RODO

Szanowni Państwo.
Informujemy, że: administratorem Pana/Pani danych osobowych jest firma AGRO – TOM Tomasz Kaniewski z siedzibą Błonie 46 63-860 Pogorzela, firma powołała administratora bezpieczeństwa informacji w osobie Pana Tomasza Kaniewskiego , kontakt: sekretariat@agro-tom.eu dane osobowe są przetwarzane na podstawie wyrażonej przez Pana/Panią zgody w celu, który wynika ze skierowanej do nas korespondencji mailowej, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych mogą być firmy kurierskie, dane osobowe będą przetwarzane przez okres, który jest niezbędny do udzielenia odpowiedzi na skierowaną do nas korespondencję lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie, ma Pan/Pani prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, prawo do sprostowania danych, prawo żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, zgoda na przetwarzanie danych może być przez Pana/Panią wycofana w każdym momencie, ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do nawiązania kontaktu z firmą AGRO – TOM Tomasz Kaniewski