AGRO-TOM Producent Maszyn Rolniczych
Facebook YouTube instagram
Producent Maszyny Rolniczej Roku 2017Pobierz katalog

Kompaktowy Agregat Uprawowy – UP

Kompaktowy Agregat Uprawowy – UP

Agregat jest przeznaczony do przedsiewnej uprawy gleby głównie po orce. Agregat bardzo dobrze sprawdza się w wymagających warunkach, kiedy na polu mamy zwięzłą i zbryloną glebę , która wymaga dokładnej uprawy oraz pozostawienia bardzo równej powierzchni pola.

Najczęściej zaleca się jego stosowanie pod rośliny wymagające dokładnej obróbki gleby takie jak: burak cukrowy, rzepak, kukurydza, warzywa oraz inne rośliny uprawne.

Bardzo dobre parametry pracy zawdzięcza swojej dużej masie oraz szerokiemu wachlarzowi zastosowanych w nim narzędzi uprawowych. Patrząc od przodu maszyny w wersji podstawowej mamy następujące elementy robocze: włóka wyrównująca ze zmienną wysokością pracy i regulowanym katem natarcia, wał płaskownikowy o średnicy 370 mm, 3 rzędy redlic z gęsiostópkami, drugi wał płaskownikowy o średnicy 370 mm, druga włóka wyrównująca, wał crosskill. Wszystkie wały są zamontowane na piastach bezobsługowych co znacznie skraca i ułatwia przygotowanie maszyny do pracy.

Konstrukcja agregatu podczas pracy opiera się na wałach płaskownikowych. Głębokość pracy regulujemy zmieniając położenie redlic.

W wyposażeniu dodatkowym mamy możliwość wymiany elementów roboczych. Między innymi: wały płaskownikowe mogą być wymienione na wały rurowe ( dobrze się sprawdza na lżejszych glebach, maszyna nie zapada się w glebę), gęsiostópka może być zastąpiona redlicą SU lub redlicą prostą, wał crosskill może być w wersji tandem. Maszyna może być wyposażona w wózek ze sprzęgiem do siewnika. Dodatkowo maszyna w wersji z wózkiem ma oświetlenie w standardzie. W wersji zawieszanej oświetlenie drogowe jest w opcji. Wózek transportowy ma koła 400/60 – 15,5 .

Agregat występuje w wersji zawieszanej lub półzawieszanej. Dostępne szerokości robocze to 2,5m; 3,0m; 3,5m; 4,0m.

 

ModelUP 2.5UP 3.0UP 3.5UP 4.0
Szerokość [m]2,533,54
Liczba zębów14161922
Waga [kg]1300150019002100
Zapotrzebowanie mocy [KM]80-10090-100100-120120-140
Typ redlicyRedlica gęsiostópka lub wzmacniany ząb sprężynowy z redliczką 32x12, ząb prosty 32x10 z wzmocnieniem
Wyposażenie standardoweWały na piastach bezobsługowych
Wyposażenie dodatkoweWózek z dyszlem, sprzęgiem do siewnika, oświetleniem i błotnikami, hydrauliczna regulacja pracy, przedłużka dyszla, spulchniacze śladów ciągnika, wał tandem crosskill
Uwaga:Opcja spulchniaczy może występować tylko w komplecie z wózkiem i dyszlem

RODO

Szanowni Państwo.
Informujemy, że: administratorem Pana/Pani danych osobowych jest firma AGRO – TOM Tomasz Kaniewski z siedzibą Błonie 46 63-860 Pogorzela, firma powołała administratora bezpieczeństwa informacji w osobie Pana Tomasza Kaniewskiego , kontakt: sekretariat@agro-tom.eu dane osobowe są przetwarzane na podstawie wyrażonej przez Pana/Panią zgody w celu, który wynika ze skierowanej do nas korespondencji mailowej, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych mogą być firmy kurierskie, dane osobowe będą przetwarzane przez okres, który jest niezbędny do udzielenia odpowiedzi na skierowaną do nas korespondencję lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie, ma Pan/Pani prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, prawo do sprostowania danych, prawo żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, zgoda na przetwarzanie danych może być przez Pana/Panią wycofana w każdym momencie, ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do nawiązania kontaktu z firmą AGRO – TOM Tomasz Kaniewski