AGRO-TOM Producent Maszyn Rolniczych
Facebook YouTube instagram
Producent Maszyny Rolniczej Roku 2017Pobierz katalog

Głębosz GHL

Głębosz GHL

Głębosz jest przeznaczony do głębokiego spulchniania. Maszyny tego typu posiadają mocną konstrukcję, która jest niezbędna podczas pracy na większej głębokości niż orka. Głębosz Agro-Tom GHL dzięki zastosowaniu nowoczesnych zębów jest przystosowany do wykonywania głębokiego spulchniania do 50 cm. Dzięki temu możemy poprawić podsiąkanie gleby, spulchnić miejsca szczególnie narażone na ubijanie min. ścieżki technologiczne oraz poprzeczniaki. Poza sekcją zębów spulchniających GHL jest wyposażony w wał rurowy. Na życzenie klienta zamiast wału rurowego możemy zamontować podwójny wał kolczasty znany ze stosowania w pługu dłutowym GSH XL. Zastosowanie tego wału zapewnia odpowiednie doprawienie i wyrównanie uprawianej ziemi.

Maszyna występuje w wersji z 3 i 5 zębami. W zależności od wersji do współpracy z głęboszem GHL są wymagane ciągniki o mocy od 120 KM do 300 KM.

W wyposażeniu standardowym mamy redlice utwardzane węglikiem spiekanym oraz hydrauliczne zabezpieczenie redlic przed kamieniami.

 

DŁUTA Z PŁYTKĄ WĘGLIKA SPIEKANEGO Z DODATKOWĄ WARSTWĄ NAPAWANIA.

ModelGHL 3GHL 5
Szerokość [m]23
Liczba zębów35
Waga [kg]14001650
Zapotrzebowanie mocy [KM]100-130130-180
Głębokość pracy [cm]50
ZabezpieczenieHydrauliczne
Wały- w standardzie wały na piastach bezobsługowych Wał rurowy fi 600, Wał tandem kolczasty
Dłuto- DŁUTA Z PŁYTKĄ WĘGLIKA SPIEKANEGO Z DODATKOWĄ WARSTWĄ NAPAWANIA.
Wyposażenie dodatkowe Oświetlenie, ekrany boczne talerzowe , podcinacze

RODO

Szanowni Państwo.
Informujemy, że: administratorem Pana/Pani danych osobowych jest firma AGRO – TOM Tomasz Kaniewski z siedzibą Błonie 46 63-860 Pogorzela, firma powołała administratora bezpieczeństwa informacji w osobie Pana Tomasza Kaniewskiego , kontakt: sekretariat@agro-tom.eu dane osobowe są przetwarzane na podstawie wyrażonej przez Pana/Panią zgody w celu, który wynika ze skierowanej do nas korespondencji mailowej, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych mogą być firmy kurierskie, dane osobowe będą przetwarzane przez okres, który jest niezbędny do udzielenia odpowiedzi na skierowaną do nas korespondencję lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie, ma Pan/Pani prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, prawo do sprostowania danych, prawo żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, zgoda na przetwarzanie danych może być przez Pana/Panią wycofana w każdym momencie, ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do nawiązania kontaktu z firmą AGRO – TOM Tomasz Kaniewski