AGRO-TOM Producent Maszyn Rolniczych
Facebook YouTube instagram
Producent Maszyny Rolniczej Roku 2017Pobierz katalog

Głębosz Bezorkowy/Pług Dłutowy – G XL

Głębosz/ Pług Dłutowy – G Xl

Głębosz jest przeznaczony do głębokiego spulchniania i uprawiania gleby. Maszyny tego typu są też nazywane Pługami Dłutowymi.

Głębosz Agro-Tom G XL dzięki zastosowaniu nowoczesnych zębów jest przystosowany do wykonywania głębokiego spulchniania do 50 cm. Dzięki czemu możemy poprawić podsiąkanie gleby, spulchnić miejsca szczególnie narażone na ubijanie min. ścieżki technologiczne oraz poprzeczniaki. Kolejną zaletą głębosza jest możliwość wykonywania orki i podorywki. Poza sekcją zębów spulchniając uprawowych G XL jest wyposażony w podwójny wał kolczasty. Zastosowanie tego wału zapewnia odpowiednie doprawienie i wyrównanie uprawianej ziemi.

Maszyna występuje w szerokościach roboczych 2,5 m; 3 m; 4 m. W zależności od szerokości roboczej do współpracy z głęboszem G XL są wymagane ciągniki o mocy od 140 KM do 380 KM.

W wyposażeniu standardowym mamy redlice utwardzane węglikiem z bocznymi podcinaczami, podwójny wał kolczasty, hydrauliczną regulację głębokości, boczne kroje talerzowe. Występują dwa typy zabezpieczenie przed kamieniami: kołkowe – model GK XL, hydrauliczne model GSH XL.

DŁUTA Z PŁYTKĄ WĘGLIKA SPIEKANEGO Z DODATKOWĄ WARSTWĄ NAPAWANIA.

ModelG XL 2.5G XL 3.0G XL 4.0
Szerokość [m]2,5 m3m4m
Waga [kg]240027003600
Zapotrzebowanie mocy [KM]140-200140-250180-300
Liczba zębów579
Głębokość pracy [cm]Do 50 cm
ZabezpieczenieGK XL – Kołkowe GSH XL – Hydrauliczne
Wyposażenie standardowe Ekrany talerzowe, dłuta napawane - część z węglikiem spiekanym i dodatkową warstwą utwardzającą
Wyposażenie dodatkowe Oświetlenie
Wały
doprawiające - w standardzie na piastach bezobsługowych
Tandem kolczasty

RODO

Szanowni Państwo.
Informujemy, że: administratorem Pana/Pani danych osobowych jest firma AGRO – TOM Tomasz Kaniewski z siedzibą Błonie 46 63-860 Pogorzela, firma powołała administratora bezpieczeństwa informacji w osobie Pana Tomasza Kaniewskiego , kontakt: sekretariat@agro-tom.eu dane osobowe są przetwarzane na podstawie wyrażonej przez Pana/Panią zgody w celu, który wynika ze skierowanej do nas korespondencji mailowej, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych mogą być firmy kurierskie, dane osobowe będą przetwarzane przez okres, który jest niezbędny do udzielenia odpowiedzi na skierowaną do nas korespondencję lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie, ma Pan/Pani prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, prawo do sprostowania danych, prawo żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, zgoda na przetwarzanie danych może być przez Pana/Panią wycofana w każdym momencie, ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do nawiązania kontaktu z firmą AGRO – TOM Tomasz Kaniewski