AGRO-TOM Producent Maszyn Rolniczych
Facebook YouTube instagram
15 LAT NA RYNKUPobierz katalog

Brona talerzowa/Agregat talerzowy – AT Premium

Agregat talerzowy AT Premium jest maszyną przeznaczoną do wykonywania podorywek pól po zbiorach płodów rolnych oraz do uprawy i doprawiania roli – wszystkich typów gleb. Agregat spełnia swoją rolę przy podstawowej uprawie gleby i uprawach przedsiewnych. Talerzówka sprawdza się zwłaszcza na glebach lekkich i średniozwięzłych. Agregat talerzowy gwarantuje odpowiednie przygotowanie pola, co jest jednym z ważniejszych etapów w całej uprawie roślin. Możliwy też jest wysiew granulatów, nawozów, środków ochrony roślin oraz nasion poplonów przy pomocy agregatu i zagregowanego dodatkowego siewnika poplonów.

Agregat talerzowy wyposażony jest w talerze Ø610 mm, które zamontowane są na piastach bezobsługowych. Odległość między rzędami wynosi 1050 mm, dzięki czemu bardzo dobrze radzi sobie z mieszaniem resztek pożniwnych oraz innych nawozów organicznych.

Głębokość pracy w agregacie AT Premium regulowana jest hydraulicznie za pomocą siłownika, a jego wartość pokazuje wskaźnik głębokości.

Maszyna występuje w wersji zawieszanej w 3 szerokościach: 3m, 3,5m, 4m.

ModelAT 3.0 PremiumAT 3.5 PremiumAT 4.0 Premium
Szerokość [m]3.03.54.0
Liczba talerzy242832
Waga [kg]220027003300
Zapotrzebowanie mocy [KM]100-130110-140130-160
Średnia talerzy [mm]610
Wyposażenie standardoweboczny ekran, piasty bezobsługowe, skrajne talerze regulowane, hydrauliczna regulacja głębokości pracy
Wyposażenie dodatkoweoświetlenie, łożysko SKF, talerze marki OFAS, siewnik poplonów
Wały doprawiającerurowy, płaskownikowy, pierścieniowy, daszkowy, gumowy, dyskowy, ceownikowy
Uwaga: podane wagi są orientacyjne! Ulegają zmianie w zależności od wyboru wyposażenia