AGRO-TOM Producent Maszyn Rolniczych
Facebook YouTube instagram
Producent Maszyny Rolniczej Roku 2017Pobierz katalog

AGROTECH 2019

19-03-2019

Na tegorocznej wystawie AGROTECH mogli Państwo zobaczyć :

Siewnik ATSU do siewu w systemie uproszczonym o szerokości roboczej 3m. Siewnik doskonale nadaje się do pracy po orce, w mulcz oraz w ściernisku. ATSU pozwala na siew nasion z jednoczesnym podsiewem nawozu dostosowując głębokość do indywidualnych potrzeb, zapewniając przez to oszczędność czasu, przejazdów na polu i redukcję kosztów pracy.

Agregat wielozadaniowy BWH przystosowany jest do pracy w ciężkich warunkach do uprawy bezorkowej. Maszyna ta wyróżnia się możliwością głębokiej uprawy ścierniska po kukurydzy na ziarno ze względu na występujący pierwszy rząd talerzy, zapewniając doskonałe wymieszanie resztek pożniwnych, kolejne sekcje występujące w maszynie odpowiadają za głębokie spulchnienie ziemi do 30 cm. Elementy robocze wzbogacone zostały przez napawanie -dzięki czemu została wydłużona ich żywotność. Talerze wyrównujące pozwalają na prawidłowe wyrównanie pola. Wał tandem ceownikowy zastosowany w agregacie w idealnym stopniu zagęszcza glebę umożliwiając precyzyjny siew.

Kolejną nowością prezentowaną na tegorocznych targach to pług DSH L wyróżniający się możliwością współpracy z ciągnikiem o mocy od 90 KM. Poprzez zastosowanie stali wysoko gatunkowej możliwe jest uzyskanie niskiej masy przy zachowaniu wysokiej wytrzymałości maszyny. Pług posiada zabezpieczenie hydrauliczne umożliwiające bezobsługową pracę. Korpusy idealnie pokrywają resztki pożniwne.