AGRO-TOM Producent Maszyn Rolniczych
Facebook YouTube instagram
Producent Maszyny Rolniczej Roku 2017Pobierz katalog

Agregat Uprawowy – UPH

Kompaktowy Agregat Uprawowy – UPH

Kompaktowy Agregat Uprawowy – UPH to maszyna wyróżniona w konkursie na Maszynę Roku 2015.

Agregat jest przeznaczony do przedsiewnej uprawy gleby głównie po orce. Agregat bardzo dobrze sprawdza się w wymagających warunkach, kiedy na polu mamy zwięzłą i zbryloną glebę , która wymaga dokładnej uprawy oraz pozostawienia bardzo równej powierzchni pola.

Najczęściej zaleca się jego stosowanie pod rośliny wymagające dokładnej obróbki gleby takie jak: burak cukrowy, rzepak, kukurydza, warzywa oraz inne rośliny uprawne.

Bardzo dobre parametry pracy zawdzięcza swojej dużej masie oraz szerokiemu wachlarzowi zastosowanych w nim narzędzi uprawowych. Patrząc od przodu maszyny w wersji podstawowej mamy następujące elementy robocze: włóka wyrównująca ze zmienną wysokością pracy i regulowanym katem natarcia, wał płaskownikowy o średnicy 370 mm, 3 rzędy redlic z gęsiostópkami, drugi wał płaskownikowy o średnicy 370 mm, druga włóka wyrównująca, wał crosskill. Wszystkie wały są zamontowane na piastach bezobsługowych co znacznie skraca i ułatwia przygotowanie maszyny do pracy.

Konstrukcja agregatu podczas pracy opiera się na wałach płaskownikowych. Głębokość pracy regulujemy zmieniając położenie redlic.

W wyposażeniu dodatkowym mamy możliwość wymiany elementów roboczych. Między innymi: wały płaskownikowe mogą być wymienione na wały rurowe ( dobrze się sprawdza na lżejszych glebach, maszyna nie zapada się w glebę), gęsiostópka może być zastąpiona redlicą SU lub redlicą prostą, wał crosskill może być w wersji tandem. Dodatkowo maszyna w wersji z wózkiem ma oświetlenie w standardzie. W wersji zawieszanej oświetlenie drogowe jest w opcji. Jeśli ciągnik współpracujący z agregatem posiada koła bliźniacze zalecamy zastosowanie przedłużki dyszla. Wózek transportowy może mieć koła 400/60 – 15,5 lub 500/50 – 17.

Agregat występuje w wersji zawieszanej lub półzawieszanej. Dostępne szerokości robocze to 4,0m; 4,5m; 5,0m; 6,0m.

 

ModelUPH 4.0UPH 4.5UPH 5.0UPH 6.0
Szerokość [m]44,556
Liczba zębów[szt]22242832
Waga[kg]2400270030003700
Waga z wózkiem3100340037004400
Zapotrzebowanie mocy [KM]120-140130-150150-180180-240
Wyposażenie sztandarowe Wały na piastach bezobsługowych
RamaHydraulicznie składana – System H
Wyposażenie dodatkoweWózek z dyszlem, oświetlenie, spulchniacze śladów ciągnika, hydrauliczna regulacja głębokości pracy, przedłużka dyszla, ząb wzmacniany z redliczką prostą
UwagaOpcja spulchniacze śladów ciągnika może występować tylko w komplecie z dyszlem i wózkiem
Wyposażenie dodatkoweWał tandem crosskill fi 370

RODO

Szanowni Państwo.
Informujemy, że: administratorem Pana/Pani danych osobowych jest firma AGRO – TOM Tomasz Kaniewski z siedzibą Błonie 46 63-860 Pogorzela, firma powołała administratora bezpieczeństwa informacji w osobie Pana Tomasza Kaniewskiego , kontakt: sekretariat@agro-tom.eu dane osobowe są przetwarzane na podstawie wyrażonej przez Pana/Panią zgody w celu, który wynika ze skierowanej do nas korespondencji mailowej, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych mogą być firmy kurierskie, dane osobowe będą przetwarzane przez okres, który jest niezbędny do udzielenia odpowiedzi na skierowaną do nas korespondencję lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie, ma Pan/Pani prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, prawo do sprostowania danych, prawo żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, zgoda na przetwarzanie danych może być przez Pana/Panią wycofana w każdym momencie, ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do nawiązania kontaktu z firmą AGRO – TOM Tomasz Kaniewski