AGRO-TOM Producent Maszyn Rolniczych
Facebook YouTube instagram
15 LAT NA RYNKUPobierz katalog

Agregat Uprawowy – KM

Agregat Uprawowy KM to maszyna, która służy do uprawy przedsiewnej. Jego głównym zadaniem jest robicie brył, wyrównanie pola, z kolei na glebach zlewnych przesuszenie, napowietrzenie oraz przyspieszenie ogrzewania się gleby przed siewem roślin dzięki czemu możemy uzyskać szybkie i równomierne wschody. Sprężynowy kształt redlic sprzyja niszczeniu drobnych chwastów na polu oraz perzu przy miedzach i poprzeczniakach.

Agregat KM jest dostępny w szerokości 2,5m i 3m. Sekcja uprawowa składa się z przedniego wału płaskownikowego o średnicy 370 mm, 4 rzędów redlic SU, podwójnych wałów płaskownikowych o średnicy 320 mm.

Opcje agregatu: KM możemy wyposażyć w przednią włókę wyrównującą lub spulchniacze śladów ciągnika. Redlice SU można wymienić na gęsiostópki, ząb prosty lub ząb sprężynowy SU.

 

ModelKM 2.5KM 3.0
Szerokość [m]2,53
Waga [kg]9001000
Zapotrzebowanie mocy [KM]50-7070-80
RamaSztywna
Liczba zębów [szt.]2530
Wyposażenie standardoweWały na piastach bezobsługowych, wał strunowy przedni, 4 rzędy redliczek, podwójny wał strunowy tylni
Wyposażenie dodatkowePrzednia włóka wyrównująca,spulchniacze śladów ciągnika, oświetlenie, hydrauliczna regulacja głębokości pracy
Uwaga! Podane wagi maszyn są orientacyjne, ulegają zmianie w zależności od wyboru wyposażenia.