AGRO-TOM Producent Maszyn Rolniczych
Facebook YouTube instagram
Producent Maszyny Rolniczej Roku 2017Pobierz katalog

Agregat uprawowy Front Packer

Agregat Uprawowy Front Paker – FP na przedni TUZ

Agregat Uprawowy Front Paker jest maszyną przeznaczoną do przedsiewnej uprawy gleby po orce w celu lepszego rozbicia brył i doprawienia gleby przed siewem oraz dogniecenia gleby gdy jest zbyt pulchna.

Agregat FP jesz maszyną montowaną na przedni TUZ ciągnika, dzięki takiemu rozwiązaniu z tył możemy mieć zaczepiony siewnik z agregatem uprawowym lub broną aktywną.

Warto tez zauważyć że Agregat Uprawowy FP pełni też funkcję przedniego obciążnika.

Front Paker FP występuj w szerokości roboczej 2,5 m; 3 m; 3,5 m.

Maszyna występuję w modelach:

FPT – wał tandem nożowy fi 400

FPC – wał tandem crosskil fi 500

FPK– wał tandem kolczasty fi 520

Wał zaczepiamy na przedni TUZ ciągnika. Wieża maszyny jest wahliwie zamontowana do ramy głównej. Dzięki takiemu rozwiązaniu podczas pracy na polu operator ciągnika może korygować kierunek pracy zestawu.

 

ModelFP 2.5FP 3.0FP 3.5
Szerokość [m]2.53.03.5
Waga [kg]90011001300
Zapotrzebowanie mocy [KM]50-7060-8070-100
Wały doprawiające
Modele
FTP - wał tandem nożowy fi 400
FTC- wał tandem crosskil fi 500
FTK - wał tandem kolczasty fi 520
Wyposażenie standardOświetlenie, wał na piastach bezobsługowych
Wyposażenie dodatkowe Włóka hydrauliczna, hamulce pneumatyczne lub hydrauliczne.

RODO

Szanowni Państwo.
Informujemy, że: administratorem Pana/Pani danych osobowych jest firma AGRO – TOM Tomasz Kaniewski z siedzibą Błonie 46 63-860 Pogorzela, firma powołała administratora bezpieczeństwa informacji w osobie Pana Tomasza Kaniewskiego , kontakt: sekretariat@agro-tom.eu dane osobowe są przetwarzane na podstawie wyrażonej przez Pana/Panią zgody w celu, który wynika ze skierowanej do nas korespondencji mailowej, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych mogą być firmy kurierskie, dane osobowe będą przetwarzane przez okres, który jest niezbędny do udzielenia odpowiedzi na skierowaną do nas korespondencję lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie, ma Pan/Pani prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, prawo do sprostowania danych, prawo żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, zgoda na przetwarzanie danych może być przez Pana/Panią wycofana w każdym momencie, ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do nawiązania kontaktu z firmą AGRO – TOM Tomasz Kaniewski