AGRO-TOM Producent Maszyn Rolniczych
Facebook YouTube instagram
Producent Maszyny Rolniczej Roku 2017Pobierz katalog

Brona talerzowa/Agregat talerzowy – GTL

Ciężki Agregat Talerzowy – GTL

Agregat talerzowy jest przeznaczony do wykonywania podorywek pól po zbiorach płodów rolnych, oraz do uprawy i doprawiania roli – wszystkich typów gleb. Agregat talerzowy GTL SP jest maszyną zapewniającą bardzo dobre podcięcie i wymieszanie resztek pożniwnych przy małej głębokości pracy. Już od 9 cm. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu talerzy o średnicy 620 mm. W związku z tym Agregat GTL umożliwia zatrzymanie jak największej ilości wody w ziemi. Duży ciężar agregatu sprawia że z powodzeniem utrzymuje odpowiednią głębokość pracy. Maszyna występuje w szerokościach 2,5 m; 3 m; 3,5 m; 4 m. W zależności od szerokości roboczej do współpracy z agregatem GTL są wymagane ciągniki o mocy od 100 KM do 200 KM.

W wyposażeniu standardowym mamy: talerze o średnicy 610 mm zamontowane na grządzieli z zabezpieczeniem sprężynowym, piasty bez-obsługowe, odstęp między talerzami 102 cm, hydrauliczną regulację głębokości, zgrzebło, boczne kroje talerzowe, wał rurowy o średnicy 600 mm.

Dostępne wały: daszkowy, ceownikowy, paker, crosskill, gumowy, dyskowy oraz wał tandem rurowo-płaskwnikowy i ceownikowy tandem.

Agregat Talerzowy GTL może być wyposażony w koło transportowe zamontowane na hydraulicznym ramieniu oraz w siewnik poplonów. Siewniki posiadają napęd elektryczny. Występują w pojemnościach od 100 do 500 litrów.

ModelGTL 2.5GTL 3.0GTL 3.5GTL 4.0
Szerokość[m]2,533,54
Liczba talerzy[szt.]20242832
Waga[kg]2000240027003200
Zapotrzebowanie mocy[KM]100-120120-150140-170170-220
Średnica talerzy [mm]620
Typy zabezpieczeńGTL – zabezpieczenie sprężynowe
Wyposażenie standardTalerze na piasta bezobsługowa, wały na piastach bezobsługowych, boczne kroje talerzowe, hydrauliczna regulacja głębokości, belka zaczepowa
Wyposażenie dodatkoweŁożyska SKF,koło podporowo-transportowe, oświetlenie, talerze marki OFAS, zgrzebło wyrównujące
Wały doprawiająceRurowy, gumowy, dyskowy, daszkowy,wał tandem ceownikowy, wał tandem rurowo-płaskownikowym

RODO

Szanowni Państwo.
Informujemy, że: administratorem Pana/Pani danych osobowych jest firma AGRO – TOM Tomasz Kaniewski z siedzibą Błonie 46 63-860 Pogorzela, firma powołała administratora bezpieczeństwa informacji w osobie Pana Tomasza Kaniewskiego , kontakt: sekretariat@agro-tom.eu dane osobowe są przetwarzane na podstawie wyrażonej przez Pana/Panią zgody w celu, który wynika ze skierowanej do nas korespondencji mailowej, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych mogą być firmy kurierskie, dane osobowe będą przetwarzane przez okres, który jest niezbędny do udzielenia odpowiedzi na skierowaną do nas korespondencję lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie, ma Pan/Pani prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, prawo do sprostowania danych, prawo żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, zgoda na przetwarzanie danych może być przez Pana/Panią wycofana w każdym momencie, ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do nawiązania kontaktu z firmą AGRO – TOM Tomasz Kaniewski