AGRO-TOM Producent Maszyn Rolniczych
Facebook YouTube instagram
Producent Maszyny Rolniczej Roku 2017Pobierz katalog

Brona talerzowa/Agregat talerzowy – ATL

Agregat Talerzowy ATL jest maszyną przeznaczoną do przedsiewnej uprawy gleby po orce, podorywek oraz mieszania resztek pozostałych na polu takich jak ściernisko, poplony lub obornik. Agregat Talerzowy sprawdza się na wszystkich typach gleb od lekkich gleb piaszczystych do zwięzłych gleb gliniastych.

Agregat Talerzowy ATL posiada w talerze o średnicy 510 lub 560 mm, które są zamontowane na piaście bezobsługowej. Może być wyposażony w różne wały doprawiające takie jak: rurowy, płaskownikowy, packer, crosskill, gumowy, pierścieniowy, teownikowy, daszkowy, dyskowy. Agregat ATL występuje w szerokościach od 2,2 m do 4 m. Agregat talerzowy ATL dzięki swojej zwartej i kompaktowej konstrukcji może z powadzeniem współpracować z ciągnikami o mocy zaczynającej się od 60 KM.

Wyposażenie standardowe agregatu: piasty bez-obsługowe, boczne ekrany, regulowane skrajne talerze oraz wał doprawiający zamontowany na piastach bezobsługwych.

Do agregatu może być zamontowany siewnik poplonu rzutowy lub z napędem pneumatycznym.

ModelATL 2.2ATL 2.5ATL 3.0ATL 3.5ATL 4.0
Szerokość [m]2,22,533,54
Liczba talerzy1620242832
Waga [kg]8801000120014001600
Rozmiar Talerzy [mm]510 lub 560
Zapotrzebowanie mocy [KM]50-7070-90100-130110-140130-160
Wyposażenie standardPiasta bezobsługowa, boczne osłony, skrajne talerze regulowane, wały na piastach bezobsługowych
Wały doprawiająceRurowy, płaskownikowy, pierścieniowy, paker, crosskill, gumowy, daszkowy, ceownikowy, dyskowy
Wyposażenie dodatkoweSiewnik poplonów, oświetlenie, łożysko marki SKF, talerze marki OFAS

RODO

Szanowni Państwo.
Informujemy, że: administratorem Pana/Pani danych osobowych jest firma AGRO – TOM Tomasz Kaniewski z siedzibą Błonie 46 63-860 Pogorzela, firma powołała administratora bezpieczeństwa informacji w osobie Pana Tomasza Kaniewskiego , kontakt: sekretariat@agro-tom.eu dane osobowe są przetwarzane na podstawie wyrażonej przez Pana/Panią zgody w celu, który wynika ze skierowanej do nas korespondencji mailowej, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych mogą być firmy kurierskie, dane osobowe będą przetwarzane przez okres, który jest niezbędny do udzielenia odpowiedzi na skierowaną do nas korespondencję lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie, ma Pan/Pani prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, prawo do sprostowania danych, prawo żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, zgoda na przetwarzanie danych może być przez Pana/Panią wycofana w każdym momencie, ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do nawiązania kontaktu z firmą AGRO – TOM Tomasz Kaniewski